Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Skale

Reprezentant: 
Marzena Grochowska
Logo lub avatar użytkownika - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Skale

Szanowni Państwo,
serdecznie witamy na stronie internetowej naszej Przychodni. Oddajemy ją do użytku, chcąc dotrzeć z jak najlepszą informacją i ułatwić Wam poruszanie się w tym tak ważnym dla każdego z nas obszarze życia, jakim jest ochrona zdrowia.

Służymy Państwu pomocą od wielu lat. Choć na przestrzeni czasu zmieniają się lekarze, wprowadzane są nowe metody diagnostyki i leczenia, to zawsze staramy się z uwagą podchodzić do każdego problemu i traktować pacjenta z najwyższym szacunkiem dla jego potrzeb i oczekiwań. W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na JAKOŚĆ, indywidualne podejście do każdego pacjenta, profesjonalną, rzetelną i nowoczesną opiekę. Nasi lekarze rodzinni i lekarze poradni specjalistycznych mają doświadczenie pracy w różnych placówkach, także szpitalnych, stosują nowoczesne metody leczenia oparte o rzetelną diagnostykę. Dla nas każdy pacjent jest ważny!

Dziękując wszystkim, którzy obdarzają nas zaufaniem i korzystają z pomocy naszych lekarzy, pielęgniarek i położnych, psychologów, terapeutów i rehabilitantów deklarujemy chęć ciągłego doskonalenia naszych usług. Chcemy poprzez tą stronę mieć kontakt z Państwem. Chcemy przekazywać Wam nie tylko bieżące informacje o funkcjonowaniu SPZOZ w Skale; liczymy także na Wasze opinie na temat pracy naszych przychodni. Piszcie do nas na adres mailowy: kontakt@przychodnia-skala.pl.